Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

#WybieramSwiadomie: O co chcesz zapytać polityków?

W Interii trwa akcja #WybieramSwiadomie, w której to czytelnicy wybierają pytania do przedstawicieli sztabów wyborczych. Dzisiaj - waszą decyzją - zapytamy czy politycy po wyborach planują likwidację abonamentu radiowo-telewizyjnego. Czekamy na wasze kolejne pytania!

W czwartej rundzie naszej akcji wybraliśmy trzy spośród zgłoszonych przez pytań: o likwidację abonamentu RTV, zwiększenie uprawnień prezydenta i powołanie międzynarodowego śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. 

Reklama

W głosowaniu nasi czytelnicy zdecydowanie opowiedzieli się za pierwszym pytaniem (56 proc.). Zadamy je dziś politykom.

Odpowiedzi bez autoryzacji

Minuta - tyle czasu na odpowiedź będzie miał każdy z przedstawicieli ośmiu komitetów wyborczych. Politycy nie będą mogli zmienić swoich wypowiedzi. Nie podlegają one autoryzacji.

Odpowiedzi polityków - spisane a także w formie audio - opublikujemy w środę rano. 

Nadal czekamy na kolejne pytania, które zadamy politykom w następnych odsłonach akcji. Swoje propozycje możecie zgłaszać za pomocą formularza znajdującego się w prawym górnym rogu strony.

Tak odpowiadali politycy

Przypominamy, że pierwszej rundzie pytaliśmy polityków o to, jak chcą zmniejszyć zadłużenie Polski. Odpowiedzi znajdziesz tutaj

"Czy państwa ugrupowanie jest za zlikwidowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia?" - to pytanie, które wybraliście dla polityków w drugiej rundzie naszej akcji. Zobacz, co proponowali politycy

W trzeciej rundzie wygrało pytanie o Fundusz Kościelny. Czy państwa ugrupowanie jest za jego zlikwidowaniem? Propozycje polityków znajdziesz tutaj!

Wszystkie odpowiedzi polityków i komentarze ekspertów dostępne są w zakładce #WybieramSwiadomie naszego Raportu Specjalnego WYBORY PARLAMENTARNE 2015.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy