Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

"To już jest koniec" Kukiza?

Przerwany przez Pawła Kukiza wywiad w Telewizji Republika wywołał poruszenie wśród dziennikarzy, komentatorów i użytkowników Twittera. Wielu z nich nie zostawia na muzyku suchej nitki.

Wczoraj wieczorem Telewizja Republika wyemitowała wywiad z Pawłem Kukizem. W pewnym momencie muzyk powiedział, że nie będzie kontynuował rozmowy, po czym opuścił studio. Powiedział, że nie zgadza się na emisję materiału. Zdaniem Telewizji Republika, obraźliwe słowa miały paść także pod adresem dziennikarki, która przeprowadzała wywiad. 

Sztab Kukiza zapowiedział, że we wtorek wyda w tej sprawie oświadczenie. 

"To już koniec - mógłby sobie zanucić Paweł Kukiz po wywiadzie dla Telewizji Republika. Koniec Pawła Kukiza jako polityka, ale też jako mężczyzny. Tak się bowiem nie zachowuje normalny facet" - skomentował Pawła Kukiza Tomasz Terlikowski. Zdaniem publicysty, muzyk nie panuje nad emocjami i słowami, które wypowiada. "Jako polityk taki człowiek może być śmiertelnie niebezpieczny, i to nie tylko dla siebie (jak jest teraz), ale i dla swoich współpracowników, a wreszcie dla kraju" - czytamy w felietonie Terlikowskiego, który ukazał się wczoraj na portalu fronda.pl.

Terlikowski uważa, że Kukiz nie powinien się tak zachowywać, chociażby z tego powodu, że rozmawiał z kobietą. "Otóż jego zachowanie świadczy o tym, że jest damskim, słownym bokserem. Normalny facet, nawet nieszczególnie dobrze wychowany, po prostu nie zwraca się w ten sposób do kobiety" - napisał prawicowy publicysta. 

Reklama


Wcześniej, jeszcze przed emisją programu w Telewizji Republika, notowania Kukiza ocenił prof. Paweł Śpiewak. - Kukiz zrobił wszystko, by zmarnować potencjał. Ktoś, kto miał ponad 20% poparcia teraz ma w granicach pięciu - coś się stało! Okazało się, że ten człowiek nierzetelny, nieprawdziwy. Ludzie przyjrzeli się jego fizjonomii - bo to też ma znaczenie. On jest politycznie skończony. Wszystko, co miał - stracił. Ma wyjątkowy talent samobójczy - mówił na antenie TVN24 socjolog.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy