Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Wybory 2015. Janusz Korwin-Mikke: Nasz wynik to najgorszy możliwy scenariusz

To dla najgorszy możliwy scenariusz i obawiam się, że nikogo nie przekonaliśmy - powiedział podczas niedzielnego wieczoru wyborczego prezes partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke.

Wybory parlamentarne 2015. Relacja na żywo

Według sondażu Ipsos dla TVP1, TVN24 i Polsat News partia KORWiN otrzymała 4,9 proc.

"Nie chcę nic mówić, ale to dla nas najgorszy możliwy scenariusz. Nie jest dobrze i nie jestem zadowolony z tego wyniku. Oczywiście to poparcie wzrosło o jakieś 300 tys. głosów w porównaniu do wyborów do europarlamentu, ale obawiam się, że nikogo nie przekonaliśmy" - mówił po pojawieniu się pierwszych sondażowych wyników Korwin-Mikke.

Reklama

Podkreślił też, że nawet w przypadku utrzymania się niekorzystnego wyniku, jego celem nadal będzie przekonanie jak największej liczby ludzi do naprawiania Polski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy