Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Sławomir Izdebski: Paweł Kukiz przestał odbierać telefony

W piątek podczas konferencji prasowej przed siedzibą PKW Sławomir Izdebski poinformował o rejestracji Komitetu Wyborców Ruch Społeczny RP. Lider organizacji skomentował również zerwanie współpracy z Pawłem Kukizem, z którym w trakcie wyborów prezydenckich szedł ramię w ramię.

- Paweł Kukiz odciął się od nas po wyborach. Poszedł drogą sprzeczną od tej antysystemowej. Podałem mu rękę, kiedy miał 2 proc. poparcia, przekazaliśmy mu nasze głosy. (...) Człowiek, który chce zmieniać system przestał po wyborach odbierać telefony ode mnie i od liderów organizacji, które go poparły - zaznaczył Sławomir Izdebski.

Przewodniczący Ruchu Społecznego RP odniósł się także do list wyborczych muzyka. - Po cichu są tworzone listy przez ludzi Grzegorza Schetyny. Jak Paweł Kukiz chce budować przyszłość Polski na bazie Platformy Obywatelskiej, to w takiej koalicji nie będzie Sławomira Izdebskiego ani Ruchu Społecznego RP - zadeklarował.

Reklama

Sławomir Izdebski dodał, że Komitet Wyborców Ruch Społeczny RP został zarejestrowany wczoraj. Teraz on sam i jego ludzie zamierzają skoncentrować się na kampanii wyborczej.

- Zamieszamy poważnie na scenie politycznej w tych wyborach - uważa Sławomir Izdebski. - Pokażemy, gdzie są pieniądze w Polsce, pokażemy jak był rozkradany majątek narodowy. Zapytamy rządzących, gdzie są pieniądze. Nie będzie tak, że posłowie PiS czy PO będą niewinni - dodał.

Kto tworzy Ruch Społeczny RP?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy