Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

RMF24: Przewodniczący komisji wyborczej zrywał banery

Sąd zajmie się przewodniczącym komisji w jednym z lokali wyborczych we Włocławku. Mężczyzna został dziś przyłapany przez policję na zrywaniu banerów wyborczych - informuje reporter RMF FM Kuba Kaługa.

Do incydentu doszło w lokalu wyborczym na osiedlu Zawiśle. Policjanci widzieli w jego pobliżu, jak mężczyzna najpierw zerwał ze słupa banery, później wsiadł do auta i odjechał. Postanowili go skontrolować.

51-letni mężczyzna tłumaczył, że usuwał wyborcze banery, bo wisiały na terenie lokalu wyborczego. Zdaniem policjantów było to jednak kompletnie bezzasadne działanie. Dlatego chcieli ukarać mężczyznę z kodeksu wykroczeń. Ten jednak nie przyjął 150 złotych mandatu. Sprawą będzie więc musiał zająć się sąd.

Według informacji reportera RMF FM, mężczyzna miał zerwać kilka banerów różnych komitetów wyborczych.

Reklama

(mal)

Kuba Kaługa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy