Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Nieoficjalnie: Na Ursynowie zabrakło kart dla głosujących

O niepokojących wieściach z Ursynowa informuje na Twitterze dziennikarz i publicysta Konrad Piasecki. Jak podaje, w jednym z lokali wyborczych zabrakło kart wyborczych.

Informację potwierdził - również na Twitterze - Antoni Pomianowski, prezes inicjatywy Mieszkańców Ursynowa. "Potwierdzam, ludzie są odsyłani żeby wrócili o 21.00" - napisał. W jednym z komentarzy dodał również, że "posłano po nowe karty, ale skończyła się nawet rezerwa Okręgowej Komisji Wyborczej, a Państwowa Komisja Wyborcza bagatelizowała sygnały".

Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska PKW w tej sprawie.

Jak poinformował nas jeden z użytkowników Interii, w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 126 w Krakowie również brakło kart dla głosujących.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy