Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Kopacz na finiszu kampanii odwiedziła siedzibę PKP

Na finiszu kampanii wyborczej, w piątek późnym wieczorem, premier Ewa Kopacz i wicepremier, szef MON Tomasz Siemoniak odwiedzili siedzibę spółek kolejowych PKP i PLK. W pociągach jest zachodnioeuropejski standard - mówiła szefowa rządu.

Premier Kopacz w ostatnich miesiącach wiele podróżowała koleją po kraju. W różnych miastach Polski organizowano wyjazdowe posiedzenia rządu. Kadry z tych podróży znalazły się w spotach PO.

W piątek, na finiszu kampanii wyborczej do parlamentu, Kopacz w Warszawie odwiedziła kolejarzy w siedzibie spółek PKP i zarządzającej liniami kolejowymi PLK. W pomieszczeniu centrum kierowania ruchem zaprezentowano jej elektroniczną mapę kraju z siecią połączeń kolejowych.

- Takie zawody jak kolejarz - mimo, że to wyjątkowy zawód - rzadko kiedy dostają podziękowania, a jeśli dostają - to anonimowo. Nigdy do nich bezpośrednio nie docierają, więc chciałabym podziękować wszystkim kolejarzom - tym, których miałam okazję spotkać, ale również tym, których nie spotkałam na swojej trasie - mimo, że podróżowałam bardzo dużo pociągami - mówiła premier.

Reklama

Podziękowała także tym, którzy opiekują się dworcami, maszynistom oraz obsłudze pociągów. - Ta obsługa jest miła, a w pociągach jest czysto - to standard zachodnioeuropejski - powiedziała szefowa rządu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy