Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

​Joanna Mucha: Cieszę się, że topnieje poparcie dla Kukiza

- Ewentualny rząd, który sformowałby się z PiS i partii Kukiza, byłby naprawdę niebezpieczny dla Polski. I z punktu widzenia Polski, nie Platformy, cieszę się, że topnieje poparcie dla Kukiza - tak Joanna Mucha, rzeczniczka sztabu wyborczego PO, komentowała w TVP Info gorsze notowania Pawła Kukiza.

Paweł Kukiz krótko po wyborach prezydenckich wysunął się na drugie miejsce w sondażach, i to jeszcze przed zapowiedzią utworzenia list w wyborach parlamentarnych.

Ostatnio jednak sondaże zgodnie pokazują trend spadkowy u Kukiza, co bez dwóch zdań cieszy jego konkurentów. Ponadto muzyk skonfliktował się z Bezpartyjnymi Samorządowcami, którzy współtworzyli jego kampanię prezydencką.

"Kiedy zorientowałem się, że nasza (moich wyborców w wyborach prezydenckich) energia ma pójść w gwizdek lokalnych kacyków samorządowych i spadów po partiach systemowych - stanowczo się temu sprzeciwiłem. Podstawą kształtującego się Ruchu Kukiza są obywatele, a nie ci, którzy żyją z obywatelskich podatków" - skomentował Paweł Kukiz na Facebooku.

"Wolę nie przekroczyć progu wyborczego niż wprowadzić do parlamentu osoby nieczytelne, skonotowane z systemem" - dodał Kukiz.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy