Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Jarosław Gowin: Kopacz uprawia gierkowską propagandę

Jarosław Gowin ostro komentuje wzmożoną aktywność swojej byłej partyjnej koleżanki, premier Ewy Kopacz.

"Pani premier jeździ po Polsce, ponoć by realizować obietnice z expose. Nie przypominam sobie, aby pani premier obiecywała, że będzie zaglądać pasażerom do kotleta czy obiecywała, że rząd zamieni się biuro turystyczne. To gierkowska propaganda. Dobrze, że jeszcze trawników nie malujecie" - powiedział Jarosław Gowin w TVP Info, zwracając się do Marcina Kierwińskiego z PO.

"Kto w tym czasie rządzi? Ta indolencja służb wynika w dużej mierze z tego, że obecna ekipa koncentruje się na działaniach wizerunkowych, zamiast na rozwiązywaniu problemów" - dodał Gowin.

Kierwiński, który jest sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera, bronił Ewy Kopacz.

"Robienie zarzutu urzędującemu premierowi, że jeździ do ludzi, rozmawia z nimi i rozwiązuje problemy, to jest to coś kuriozalnego. Pani premier jest wyjątkowym premierem, skoro zdecydowała się po 45 latach zorganizować coś takiego jak wyjazdowe rady ministrów, aby jechać do regionów" - przekonywał polityk PO.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy