Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Janusz Korwin-Mikke: PO i PiS to dwa gangi

- PO i PiS nic nie różni. To są dwa gangi, które chcą się podzielić naszymi pieniędzmi – powiedział portalowi Interia europoseł Janusz Korwin-Mikke.

- To wszystko są rozgrywki przedwyborcze, za miesiąc wszystko się unormuje. Proszę zwrócić uwagę, że mówi się o koalicji PO-PiS - powiedział w rozmowie z Interią szef KORWiN.

- Może zaistnieć sytuacja, ze w Sejmie znajdą się te dwie partie oraz KORWiN. PO i PiS będą chciały zawrzeć wielki sojusz. Nie będą chcieli z nami zmieniać ustroju. Nam nie zależy na posadach ministerialnych, nam zależy na zmianie ustaw - zaznacza polityk.

- Tych ludzi [PO i PiS - przyp. red.] nic nie różni. To są dwa gangi, które chcą się podzielić naszymi pieniędzmi - dodał Korwin-Mikke.

Reklama

Ziobro ma jedną niebezpieczną cechę

Za przedwyborcze rozgrywki Korwin-Mikke uznał również kwestie związane z postawieniem Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu.

- Nie pełni teraz żadnej funkcji, więc trudno stawiać go przed Trybunałem Stanu. Natomiast pan Ziobro ma jedną cechę, która jest bardzo niebezpieczna. Uważa prawo za przeszkodę w rządzeniu. Teoretycznie skończył studia prawnicze, ale niestety nie ma prawa w zbytnim poważaniu. To jest niepokojące - ocenił.

- To są rozgrywki na czas wyborów, a po wyborach zaraz o tym zapomną. Natomiast rzeczywiście działanie pana Ziobry, w tym niszczenie kart telefonicznych czy komputerów świadczy o tym, ze coś tam było podejrzanego w tej działalności.

- Chciałem jednak przypomnieć, że takie samo oskarżenie ma pani Hilary Clinton, która również zniszczyła dane. Ona będzie miała poważne kłopoty w Ameryce - zakończył Korwin-Mikke.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy