Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Beata Szydło zaprezentowała nowe hasło wyborcze PiS

Polsce potrzeba wspólnego działania, budowania wspólnoty; kiedy jest się razem, można podejmować najtrudniejsze nawet wyzwania - przekonywała wiceprezes PiS Beata Szydło, prezentując w poniedziałek nowy plakat wyborczy partii.

Na zaprezentowanym w poniedziałek w Warszawie plakacie widoczny jest wizerunek kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na premiera i hasło: "Damy radę".

- W Polsce wspólnie, razem można zrobić dużo dobrego. Damy radę podejmować najważniejsze wyzwania, sprawy, zwykłe, codzienne, które są ważne dla ludzi - przekonywała Szydło na konferencji prasowej. Jak podkreśliła, "ludzie często są pozostawiani sami sobie, nie mają wsparcia, nie mają żądnej pomocy ze strony rządzących". - Wtedy najczęściej ludzie gromadzą się, biorą sprawy w swoje ręce mówią: damy radę, nie poddajemy, przeprowadzimy to, czego nie potrafią urzędnicy, czego nie potrafi przeprowadzić państwo - dodała wiceszefowa PiS.

Reklama

Jak zaznaczyła, "w Polsce potrzeba wspólnego działania, wiary w to, że można dużo zrobić, kiedy jest się razem, że można podejmować najtrudniejsze nawet wyzwania". - Budowanie wspólnoty, to bycie razem, i w tych codziennych zwykłych sprawach i w sprawach ważniejszych, jest potrzebne - mówiła Szydło.

Podkreśliła, że "trzeba skończyć z jęczeniem, mówieniem, że się nie da". - Słowa nie da się, nie można powinny zniknąć z języka polskiej polityki. My mówimy: damy radę i zachęcamy wszystkich, by włączyli się w tę akcję - zachęcała Szydło.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje