Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Beata Szydło: PiS chce rozwoju także mniejszych miejscowości

Wiceprezes PiS Beata Szydło podkreśliła w środę w Świdnicy, że program Prawa i Sprawiedliwości daje szansę na rozwój nie tylko dużych miast, ale także małych miejscowości. "Od nas zależy, czy wybierzemy drogę rozwoju, z którego będą mogli korzystać wszyscy obywatele" - dodała.

Kandydatka PiS na premiera oceniła, że Świdnicy potrzebna jest zmiana, "po to, żebyśmy mogli wspierać lokalny samorząd, żebyście państwo mogli być dumni, że wasze miasto, wasz region się rozwija, a państwo tworzy taki system, który na ten rozwój pozwala".

Szydło powiedziała, że taką zmianę umożliwia program PiS. "Chcemy, żeby ten program był razem z wami realizowany, żeby ten program był realizowany dla Polski, dla Polaków, żeby wszystkie miejscowości, bez względu na to, gdzie żyjemy, w której części kraju, co robimy, żeby wszyscy mieli takie same szanse rozwoju" - mówiła wiceprezes PiS do mieszkańców miasta.

Reklama

"Od nas zależy, czy wybierzemy drogę rozwoju, takiego rozwoju, z którego będą mogli korzystać wszyscy obywatele, czy pozwolimy na to, żeby państwo polskie było na peryferiach Unii Europejskiej i konkurowało tylko tanią siłą roboczą" - mówiła Szydło.

"To jest w naszych rękach. Jeżeli podejmiemy to wyzwanie, jeżeli nie będziemy bali się podejmować trudnych decyzji, to na pewno nam się to uda" - zaznaczyła. Szydło prosiła mieszkańców Świdnicy o poparcie w październikowych wyborach parlamentarnych kandydatów PiS.

W środę Szydło odwiedza województwo dolnośląskie; spotka się z mieszkańcami Wrocławia i Oleśnicy.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy