Reklama

Reklama

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

"Nikt nie wie, kim jest Tusk. Kaczyńskiego znają wszyscy"

- Nasz wielki lider, wspaniały Tusk: przedostatnie miejsce. Nikt nie wie, po prawie 7 latach, kto to jest Tusk. Jarosława Kaczyńskiego znają ludzie z całego świata - mówił dzisiaj na antenie TVN24 Adam Hofman (PiS).

- Byłem z panem premierem Jarosławem Kaczyńskim niedawno w Rzymie podczas kanonizacji. Proszę mi wierzyć, ludzie z całego świata wiedzą, kto to jest Jarosław Kaczyński, choć czasem oczywiście mylą go ze jego świętej pamięci bratem - mówił w programie "Jeden na jeden" Hofman.

Reklama

Polityk PiS zaznaczył, że zgodnie z wiedzą, jaką posiada jego partia, to nie PO i PSL, ale PiS będzie miało w PE bardzo ważny głos. - Dzisiaj Jarosław Kaczyński powie, po co są te wybory i dlaczego nawet jak się nie jest sympatykiem Prawa i Sprawiedliwości, to trzeba głosować na PiS - zapowiedział Adam Hofman.

Czekam na oświadczenie Tuska

- Co Donald Tusk ma w tym oświadczeniu majątkowym? Być może je złożył, ale ja chcę je zobaczyć  - mówił Hofman i dodał, że "najbardziej interesuje go oświadczenie tego, na którego ostatnio padł ostry cień podejrzeń, że jego partia brała pieniądze z Niemiec na finansowanie działalności politycznej". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje