Reklama

Reklama

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Kutz: Najgorsza kampania wyborcza dobiega końca

"Najgorsza kampania wyborcza dobiega końca" - napisał na swoim oficjalnym profilu facebookowym senator Kazimierz Kutz i dodał: "Żałuję, że decydowałem się na kandydowanie".

Później zmienił swoją wypowiedź i zamiast tego, że żałuje, pojawiły się słowa "Dobrze, że się kończy".

Reklama

Jego słowa były dzisiaj rano szeroko komentowane, także jako dowód na porażkę kampanii Twojego Ruchu. To skłoniło Kazimierza Kutza do złożenia wyjaśnień: "Co to za szum po mojej refleksji na temat kampanii wyborczej?" - napisał.

I dodał: "Kandydat bezpartyjny ma prawo do w miarę obiektywnego samokrytycyzmu. Na moje oko wszystkie partie na dole - mówią o Górnym Śląsku - wykazały się bardzo niską wolą kontaktowania się z wyborcami. Ta pusta przestrzeń między partiami, a obywatelami, w dobie wyborczej była dla mnie szokująca. Stąd moja frustracja. Ale trzeba do końca, choćby po to, żeby zablokować drogę jakiemuś d... ze skrajnej prawicy (wykropkowanie - przyp. red.)".

Kazimierz Kutz startuje w wyborach do PE z list Komitetu Europa Plus Twój Ruch. Na Śląsku konkurować będzie m. in. z Jerzym Buzkiem, Bolesławem Piechą, Tomaszem Adamkiem i Januszem Korwin-Mikkem .

Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz Kutz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje