Reklama

Reklama

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Gowin: Walczymy o trzecie miejsce na podium

Kandydaci Polski Razem zbierają w Warszawie podpisy pod listami do Parlamentu Europejskiego. Lider partii Jarosław Gowin powiedział, że w zeszłym tygodniu w Krakowie i w Małopolsce zebrali ich kilkanaście tysięcy.

Choć o istnieniu Polski Razem wie tylko co czwarty Polak, Jarosław Gowin jest dobrej myśli. W momencie, w którym rozpoznawalność marki się podwoi lub potroi, Polska Razem osiągnie jego zdaniem wynik dwucyfrowy.

Reklama

Według Jarosława Gowina, w tej kampanii wyborcy mają się przekonać, że nie są już skazani na PiS i Platformę Obywatelską.

Choć to kampania do Parlamentu Europejskiego lider partii nie kryje, że najważniejsze będą dla niego sprawy krajowe. Jarosław Gowin powiedział, że dużo podróżuje po Polsce i ma dramatyczne wrażenie, że Polska się wyludnia, młodzi ludzie albo już wyjechali, albo zamierzają wyjechać. Dlatego Polska Razem zamierza przedstawić w kampanii plan, który doprowadzi do tego, że młodzi będą widzieli swoją przyszłość w Polsce.

Jako partia na dorobku Polska Razem nastawia się na najtańsze formy kampanii: internet i kampanię bezpośrednią. Jarosław Gowin powiedział, że jego partia walczy z SLD o trzecie miejsce i od tego jaki uzyska wynik będzie zależała przyszła koalicja i to, czy postkomuniści wrócą do władzy.

W połowie kwietnia Polska Razem zaprezentuje na konwencji swoich kandydatów i hasło wyborcze.

Dowiedz się więcej na temat: wybory do PE | Jarosław Gowin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje