Reklama

Reklama

Jeszcze można wesprzeć WOŚP! Jak?

Choć już po 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, wciąż można przekazać swoje wsparcie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

JAK MOGĘ WESPRZEĆ WOŚP?

 • Do końca stycznia na cele finałowe możecie wpłacać pieniądze: 
         - bezpośrednio na konto bankowe 25. Finału: 90 1240 10 37 1111 0010 7046 7977
           (dane do przelewów z zagranicy znajdziecie tutaj)
         - na naszej stronie za pośrednictwem PayU
         - w oficjalnej zbiórce WOŚP na Facebooku
 • aukcje na stronie aukcje.wosp.org.pl (które biją rekordy i zgromadziły ponad 5 milionów złotych) będą trwały do połowy lutego 2017
 • na stronie pomagam.interia.pl udało się zebrać już ponad 506 881 zł, a zbiórka trwa nadal!
 • w aplikacji mobilnej Allegro można dorzucić się do Wirtualnej Puszki kupując cegiełki (5, 10, 15, 50 lub 100 zł)
 • kupując herbatę Lipton Yellow Label oraz Plastry "Hochland na gorąco" dorzucacie się do finałowej zbiórki! Również robiąc zakupy przez cały rok w sklepie internetowym Siemashop wspieracie WOŚP. Dodatkowo jeśli będziecie robić zakupy w różnych sklepach w internecie i będziecie mieć zainstalowaną wtyczkę faniMani - pewien procent Waszej transakcji trafi na nasze konto, a Wy nie zapłacicie ani złotówki więcej!
 • jak co roku możecie przekazać swój 1% podatku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - więcej informacji znajdziecie na stronie jedenprocent.wosp.org.pl.

Reklama


Ostateczny wynik 25. Finału WOŚP zostanie podany na początku marca, jak tylko przedstawione zostaną wszystkie rozliczenia od sztabów oraz zakończą się wszystkie orkiestrowe aukcje i internetowe zbiórki.

Dziękujemy!

W tym roku darczyńcy jeszcze chętniej wspierali akcję przekazując darowizny online i biorąc udział w internetowych licytacjach. Użytkownicy Interii przekazali ponad pół mln złotych! A - jak się okazuje - ich hojność nie ma końca - wciąż notujemy wpłaty. Kliknij --> pomagam.interia.pl

Natomiast stronę WOŚP w dniu Finału odwiedziło w sumie 700 528 unikalnych użytkowników! Liczba odsłon wyniosła 2 668 134. Jak się okazało, w tym roku ponad połowa osób, bo ok. 55%, w tym celu z urządzeń mobilnych.

W wirtualnym wymiarze Orkiestra zagrała na całym świecie - internetowi darczyńcy pochodzili z 80 krajów! Najwięcej użytkowników pochodziło z Wielkiej Brytanii - ponad 40 000 osób, ponad 20 000 z Niemiec. Fani Orkiestry znaleźli się także w nawet w takich zakątkach świata jak Sri Lanka czy Bahrajn.