Reklama

Reklama

Jest rekord aukcji!

Na liczniku orkiestrowych aukcji jest już ponad pół miliona złotych! Zobaczcie, jakie przedmioty dołączyły do licytacji w tym tygodniu.

Reklama

W każdej chwili można dołączyć do aukcji na rzecz WOŚP, licytując lub wystawiając własne przedmioty.

Kalendarz Pirelli 2017

Reklama

Elitarny przedmiot pożądania, symbol rewolucji kulturowej, legenda - najsłynniejszy kalendarz na świecie. Od pół wieku wyjątkowe wydawnictwo wyznacza upływ czasu poprzez fotografie najwyżej cenionych fotografów swoich epok interpretując współczesną kulturę i kreując trendy.

44. edycja Kalendarza Pirelli została stworzona przez Petera Lindbergha, jednego z najlepszych fotografów na świecie. Sfotografował on 14 światowej sławy aktorek. Wśród nich znalazły się m.in.: Penelope Cruz, Helen Mirren, Julianne Moore, Uma Thurman, Kate Winslet i Robin Wright.

Jak wszystkie Kalendarze Pirelli, tak i ten nie jest dostępny w sprzedaży. Egzemplarz o numerze 1 tradycyjnie wręczany jest brytyjskiej królowej. Kilkanaście tysięcy egzemplarzy otrzymują wybrane osobistości świata kultury, sztuki, polityki, biznesu i sportu oraz, oczywiście, najważniejsi partnerzy firmy Pirelli. Do Polski w tym roku trafiło niemal 100 sztuk, jedna ma szansę szczęśliwie stać się własnością dobroczyńcy, który wesprze wartościową inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zabytkowy samochód Moskwicz 412 (rok produkcji 1971)

Samochód jest w dobrym stanie sprawny, jeżdżący. Jedynym mankamentem na chwilę obecną jest wyciek spod pokrywy zaworów (przez to odbiór tylko na lawecie). Samochód do odbioru z Sochocina koło Płońska. Samochód jest zarejestrowany jako zabytek. Jest doskonałą bazą do odbudowy. Blachy zdrowe, nieduży przebieg.

Wejście na plan zdjęciowy "Milionerów" TVN dla dwóch osób

Wiosną na antenie TVN pojawi się teleturniej "Milionerzy" z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Program powraca w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Wejście dla dwóch osób na nagrania programu to niezwykła okazja, aby usłyszeć na żywo legendarny zwrot - "Czy to twoja ostateczna odpowiedź?".

Uczestnictwo w inscenizacji oblężenia Malborka

Przedmiotem aukcji jest uczestnictwo w inscenizacji oblężenia Malborka w lipcu 2017 roku (21 lub 22 lipca), która będzie miała miejsce podczas Festiwalu Kultury Średniowiecznej Oblężenie Malborka. Proponujemy udział w inscenizacji w szeregach Drużyny Rycerskiej jako Krzyżak.

Zwycięzca aukcji będzie miał wstęp na pole bitwy, które jest niedostępne dla widzów i uczestnictwa w spektakularnej i niepowtarzalnej inscenizacji. Będzie mógł również jeden dzień swobodnie poruszać się na terenie obozów rycerskich - w dzień bitwy, a jeśli będzie na tyle odważny - spędzić noc pod namiotem niczym średniowieczny rycerz.

Dodatkowo osoba, która wygra licytację otrzyma pięknie zdobione naczynie z rogu w kształcie kielicha - atrybut wojaka, który z pewnością przyda się podczas biesiady po niejednej zwycięskiej bitwie.

Plecak Leszka Stanka z programu "Azja Express"

"Na aukcję WOŚP chciałbym przekazać artefakty, które stanowią dla mnie niebywałą wartość sentymentalną, aczkolwiek robię to z wielką satysfakcją gdyż cel jest szczytny, a pieniądze uzyskane z aukcji przydadzą się bardziej. W związku z tym przekazuje na rzecz 25. Finału WOŚP plecak i koszulkę NB, które towarzyszyły mi podczas przygody mojego życia oraz serie 4 zdjęć z autografem i personalną dedykacją. Wszystkie przedmioty zostaną przekazane zwycięzcy aukcji osobiście podczas bezpośredniego spotkania, na którym opowiem o mojej niebywałej przygodzie jaką miałem okazje przeżyć podczas realizacji najlepszego programu minionego sezonu Azja Express" - powiedział Leszek Stanek.

Nocna przejażdżka polonezem po Warszawie z Filipem Chajzerem 

Dziennikarz programu Dzień Dobry TVN dołączył do licytacji WOŚP i zaproponował nocną przejażdżkę swoim polonezem po Warszawie.

Tym autem Filip Chajzer wziął udział w słynnym rajdzie Złombol 2016 i przejechał 5 tysięcy kilometrów docierając z Warszawy na Sycylię i z powrotem. Termin przejażdżki do ustalenia po zakończeniu licytacji. Zwycięzca licytacji będzie musiał dojechać do Warszawy.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.