Reklama

Reklama

Finał WOŚP 2017. 180 tysięcy puszek dla wolontariuszy

Wielkimi krokami zbliża się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trwa produkcja 180 000 puszek, które trafią do wolontariuszy w Polsce i na świecie.

Od wielu już lat puszki wykonane są z kartonu, które podkreślają zaufanie Fundacji WOŚP do osób zbierających pieniądze podczas kolejnych finałów.

Reklama

Ich projekt za każdym razem jest bardzo kolorowy i podkreśla radosną atmosferę zbiórki. Produkowane w łódzkim zakładzie firmy Stora Enso Poland S.A. puszki trafią do 120 000 wolontariuszy w Polsce i na świecie. 

- Nie mamy specjalnej agencji, ten projekt robię ja i ekipa naszych grafików. Wszystko do siebie pasuje, puszka jest sztywna, świetnie się składa, tak naprawdę można otworzyć ją palcem, ale to jest piękna zbiórka uczciwych ludzi - powiedział Jerzy Owsiak uruchamiając całą produkcję. 

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Orkiestra zagra "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".