Reklama

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

WOŚP: Podaruj swoją "Rzecz od serca"

Choć do 23. finału WOŚP jeszcze kilka tygodni, Orkiestra gra już na całego w internecie. Na internetowych aukcjach znaleźć można wiele ciekawych, niekiedy bardzo oryginalnych przedmiotów.

Tradycyjnie już swoje "rzeczy od serca" podarowali także znani aktorzy, dziennikarze, piosenkarze, sportowcy i politycy. Na stronie www.rzeczyodserca.pl opowiadają oni historie przedmiotów i zachęcają nie tylko do licytacji, ale także do wystawiania aukcji przez internautów.

Reklama

Chcąc pomóc Orkiestrze, licytujący mogą kupić m. in. sukienkę od Joanny Krupy, spotkanie z Januszem Palikotem, wizytę na planie "Wstajesz i wiesz" TVN24 od Agnieszki Cegielskiej i Jarosława Kuźniara, a także spotkania ze znanymi blogerkami modowymi, czy zaproszenie na mecz Polska-Gruzja od Zbigniewa Bońka.

Aukcji przybywa z dnia na dzień i już wiadomo, że pojawią się wkrótce kolejne atrakcyjne przedmioty od osób znanych i lubianych.

Ale nie tylko oni mogą pomagać WOŚP. Do aukcji może dołączyć każdy, wystawiając swoją "rzecz od serca", opowiadając o niej i dołączając krótki filmik.

- Od kilku lat gramy z Orkiestrą pod hasłem "Kup lub sprzedaj cokolwiek". Każdy z nas może podarować swoją rzecz na aukcje i opowiedzieć niezwykłą historię przedmiotu w filmie. Wszystkie będą publikowane w serwisie www.rzeczyodserca.pl - mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro, operatora aukcji charytatywnych dla WOŚP.

Aukcje potrwają do połowy stycznia 2015. W ubiegłym roku, dzięki internetowym licytacjom udało się zebrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 3,5 miliona złotych.

Każdy może podarować coś od serca i dołączyć do zbiórki 23. finału WOŚP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje