Reklama

Reklama

​Zakończył się internetowy Wielki Test o Wyspiańskim

Internetowa odsłona Wielkiego Testu o Wyspiańskim właśnie dobiegła końca. Jednak w studio TVP 1 nadal trwają zmagania. Gwiazdy przystąpiły właśnie do szóstej, finałowej rundy pytań.

Z pytaniami na temat twórczości artystycznej wspaniałego dramaturga, poety, malarza, grafika, architekta i projektanta mebli - Stanisława Wyspiańskiego, zmagały się nie tylko gwiazdy, ale również internauci, którzy brali udział w internetowej odsłonie Wielkiego Testu o Wyspiańskim.

Internetowy quiz już dobiegł końca. Jednak emocje związane z testem można wciąż śledzić na antenie TVP1 gdzie trwa szósta, ostatnia runda zmagań.

Program prowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski.

Listę zwycięzców internetowego testu opublikujemy już jutro, na stronie www.fakty.interia.pl.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy