Reklama

Reklama

Wielka Orkiestra Świętacznej Pomocy

Jak zostać członkiem Pokojowego Patrolu - krok po kroku?

Krok 1 - chcesz dołączyć do Pokojowego Patrolu:

Reklama

Pamiętaj, że na najbliższym Przystanku Woodstock 2014 musisz mieć ukończone 18 lat! Patrolowcem może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia.

Krok 2 - rejestrujesz się on-line na: patrol.wosp.org.pl:

Wejdź na stronę: patrol.wosp.org.pl i zarejestruj się zgodnie z instrukcjami.

Krok 3 - logujesz się i drukujesz dokumenty:

Zaloguj się na stronie: patrol.wosp.org.pl i z zakładki "Do pobrania" pobierz i wydrukuj odpowiednie formularze (w zależności od tego czy jesteś osobą pełnoletnią, czy kończysz 18 lat przed najbliższym Przystankiem Woodstock). Wypełnij je i odeślij je do Fundacji. Masz na to 30 dni od daty zarejestrowania się.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy "Pokojowy Patrol" ul. Dominikańska 19C 02 - 738 Warszawa

Krok 4 - teraz działamy my:

Kiedy dotrą do nas wypełnione dokumenty, zatwierdzimy Twoje zgłoszenie jako kandydata do Pokojowego Patrolu i wyślemy Ci e-maila z terminami szkoleń. Harmonogram szkoleń I stopnia znajdziesz tutaj.

Krok 5 - przyjeżdżasz na szkolenie:

Po zgłoszeniu się na wybrany termin, przyjeżdżasz na szkolenie do Szadowa-Młyn. Zarezerwuj sobie na nie wolny weekend, z piątkiem włącznie. Więcej potrzebnych informacji (o tym gdzie należy dojechać, co ze sobą zabrać) otrzymasz od nas mailem. Dojeżdżasz do nas na własny koszt, ale zapewniamy Ci nocleg i wyżywienie.

Koszt szkolenia wynosi około 650 zł i pokrywa go za Was Fundacja WOŚP ze środków zarezerwowanych na realizację Programu Nauki Udzielania Pierwszej Pomocy oraz z darowizn przekazanych przez uczestników szkoleń. Jednak warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Numer konta otrzymacie w mailu od nas. Zwyczajowo darowizna jest w wysokości 100 zł, z przeznaczeniem na organizację szkoleń Pokojowego Patrolu.

Pamiętaj, że podstawowym warunkiem uczestnictwa w naszych szkoleniach jest działalność w Pokojowym Patrolu w charakterze wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Twoja obecność na Przystanku Woodstock!

Krok 6 - jesteś w Pokojowym Patrolu:

Jeśli ukończysz szkolenie I stopnia i zdasz egzaminy - otrzymasz nasz certyfikat i unikalną, czerwoną koszulkę Pokojowego Patrolu! Coś czym może poszczycić się tylko garstka osób w Polsce!

Teraz już możemy powiedzieć do zobaczenia na Przystanku Woodstock 2014 i na Finale WOŚP!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy