Reklama

Reklama

Wielka Matura Polaków

Już dzisiaj "Wielka Matura Polaków"!

W przeddzień pierwszego dnia matur zachęcamy do wzięcia udziału w szczególnym sprawdzianie wiedzy z przedmiotów ścisłych - "Wielkiej Maturze Polaków". Już dzisiaj po godz. 20 wejdź na www.interia.pl, rozwiąż quiz i wygraj atrakcyjne nagrody.

"Wielka Matura Polaków - zadania ściśle fajne" to widowisko Telewizji Polskiej, które obala mit, że egzamin maturalny przeraża, a przedmioty ścisłe są trudne, nudne i nieprzydatne  w codziennym życiu.

To jedyny egzamin, do którego może podejść każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i miejsca zamieszkania.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w tym, co będzie się działo w studiu TVP i wygrać atrakcyjne nagrody, wejdź dzisiaj po godz. 20 na www.interia.pl. Tam znajdziesz odnośnik prowadzacy do specjalnej strony z tymi samymi pytaniami, na które odpowiadać będą goście w studiu telewizyjnym.

Zanim pojawi się pierwsze pytanie, musisz uzupełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin

Reklama

Nagrody dla rozwiązujących quiz w INTERIA.PL

Użytkownicy INTERIA.PL i uczestnicy quizu w studiu zobaczą pytania o tej samej porze. Zadania zostały podzielone na serie. W przerwie między kolejnymi etapami testu będzie można zobaczyć ściśle fajne ciekawostki.
Nie odchodźcie od komputerów, ponieważ kolejne serie pytań będą się pojawiać w niewielkich odstępach czasu.

Trzeba uważać, żeby nie przegapić pytania. Nie da się bowiem wrócić do poprzedniego zadania.

Poćwicz przed Wielką Maturą Polaków:

Matura w studiu TVP

Największe gwiazdy polskich mediów, kina i estrady zgromadzą się w studiu telewizyjnym, by rozwiązać zagadki godne najlepszych detektywów, wynalazców i... domowych gospodyń!

Nad przebiegiem maturalnych zmagań będą w TVP1 czuwali prowadzący - Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. W odkrywaniu nieznanego i sympatycznego oblicza nauk ścisłych pomoże Radek Brzózka, który przygotuje niezwykłe eksperymenty.

"Wielka Matura Polaków" to także niepowtarzalna okazja do poznania młodych polskich geniuszów i sprawdzenia, jaki kierunek studiów wybrać, by pójść w ich ślady i znaleźć w przyszłości ciekawą pracę. A dla zainteresowanych nowinami ze świata celebrytów - gratka w postaci najlepszych maturalnych wspomnień polskich gwiazd. 

Widowisko Telewizji Polskiej powstało we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

POLECAMY:

Matura 2013 - wszystko o tegorocznej maturze (arkusze, testy, rozwiązania, informatory, opracowania lektur) w raporcie specjalnym INTERIA.PL

Pamiętajcie, jak co roku eksperci INTERIA.PL rozwiążą arkusze (poziom podstawowy i rozszerzony) z 10 przedmiotów. Rozwiązania będą publikowane TUTAJ.

Matura Interia.pl na Facebooku - specjalny profil dla maturzystów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje