Reklama

Reklama

Najlepsze memy o Polakach nad morzem. Turyści nad Bałtykiem tacy są? Internauci są bezlitośni

Memy o wakacjach nad morzem podbijają internet i to nie tylko te nawiązujące do plaży w Stegnie. Wśród popularnych zdjęć, które zdobywają tysiące polubień w mediach społecznościowych, łatwo można natknąć się na humorystyczne obrazki z tłumami ludzi na plaży, parawanami, a nawet nadmorską drożyzną. Zebraliśmy dla was najlepsze memy o Polakach nad Bałtykiem, które rozbawią cię do łez.

Memy o Polakach nad Bałtykiem cieszą się dużą popularnością wśród internautów, którzy mają do siebie dystans. Kapryśna pogoda, czy będące nieodłącznym elementem urlopu zjawisko określane jako tzw. "parawaning" jednocześnie wzmagają naszą frustrację i wywołują śmiech. 

Sprawdziliśmy, co w tym roku jest tematem memów, które później stają się hitem internetu. Oto najśmieszniejsze obrazki, jakie udało nam się znaleźć w sieci.

Memy o wakacjach nad morzem. Pogoda nad Bałtykiem nie zawsze jest idealna

Pogoda w Polsce to loteria, a wakacje 2022 mogą być tego najlepszym przykładem. Aura nad polskim morzem zmienia się jak w kalejdoskopie i nie możemy z tym nic zrobić, bo "taki mamy klimat".

Reklama

Planując urlop nad Bałtykiem, musimy liczyć się z tym, że znad morza wrócimy nieopaleni. Jeśli będzie bardzo chłodno, możemy też zapomnieć o kąpieli w Morzu Bałtyckim. No, chyba że jesteśmy fanami morsowania... Poniżej znajdziecie memy o wakacjach nad morzem, nawiązujące do kiepskiej pogody.

Memy o Polakach nad Bałtykiem. Plaże pełne ludzi i parawanów

Nadmorskie parawany i namioty to znak rozpoznawczy polskich turystów. Niektórzy wstają o świcie tylko po to, aby rozłożyć parawan i tym samym zapewnić swojej rodzinie jak najwięcej miejsca na plaży, koniecznie tuż przy brzegu morza. Efekt jest taki, że w bardziej obleganych miejscach po kilku godzinach często brakuje już przestrzeni na rozłożenie ręcznika.

Oto memy o Polakach nad Bałtykiem, które świadczą o tym, że tłumy na plaży ostro dają nam się we znaki. 

Memy o wakacjach nad morzem. Sinice i inne zanieczyszczenia

Nie ma co się łudzić. Bałtyk nie należy do najbardziej krystalicznych mórz świata, a ludzie dodatkowo stale przyczyniają się większego zanieczyszczenia wody. Polacy na wakacjach zaśmiecają plażę, wlewają do wody różne rzeczy, a często nawet załatwiają tam potrzeby fizjologiczne...

To wszystko sprawia, że kąpiel w morzu jest mało komfortowa i często staje się tematem memów o Polakach nad Bałtykiem. Kolejnym problemem podczas wakacji 2022 są sinice, które uniemożliwiają nam korzystanie z niektórych kąpielisk. 

Memy o Polakach nad Bałtykiem. Narzekanie to nasz "symbol narodowy"

Niemożliwe jest, aby wszystkim dogodzić, jednak Polacy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o narzekanie. Niektórzy przez cały rok wyczekują wakacji, a gdy już na nie pojadą... chcą szybko wracać do domu.

Osoby, które nie potrafią się cieszyć chwilą, niekiedy stają się bohaterami memów o Polakach nad Bałtykiem. Podobnie jak ci, którzy wciąż próbują pouczać nas, jak mamy wypoczywać. Zachęcanie bliskich do kąpieli w Bałtyku i opalania się na plaży to norma nad polskim morzem. 

Memy o wakacjach nad morzem. Drożyzna nad Bałtykiem i w całej Polsce

Drożyzna nad Bałtykiem jest częstym tematem memów o wakacjach nad morzem. Chociaż już od kilku lat internauci dzielą się paragonami grozy z restauracji w polskich kurortach, rekordowa inflacja przyczyniła się do jeszcze większego wzrostu cen. Warto jednak zaznaczyć, że problem ten różnych branż w całym kraju.

Memy o Polakach nad Bałtykiem: Wakacje w Stegnie hitem lata 2022

Seria filmików o Stegnie, w których jedna z internautek zachwala urlop w nadmorskiej miejscowości, stał się prawdziwym hitem TikToka. Oryginał został niestety usunięty, jednak w sieci wciąż krążą jego kopie. Krótkie pozdrowienie z wakacji 2022 ekspresowo zdobyło popularność w internecie, wypromowało miejscowość Stegna i zainspirowało innych użytkowników do tworzenia własnych relacji oraz memów

Czytaj również: 

Najlepsze memy o upałach. Internauci znów nie zawiedli 

Świeże ryby w nadmorskich smażalniach? Banery często kłamią

Wypoczywający nad Bałtykiem obserwowali niezwykłe zjawisko

Zobacz także:  


Reklama

Reklama

Reklama