Reklama

Reklama

Najlepsze memy o Polakach na zagranicznych wakacjach, czyli Janusz i Grażyna w wielkim świecie

Memy są znaną i lubianą formą rozrywki w sieci. Internetowa satyra dostarcza nam specyficzny, czasem stereotypowy obraz świata. Zawsze jednak robi to z mniej lub bardziej udanym poczuciem humoru. W 2022 roku na tapetę internetowych prześmiewców trafiły m.in. powszechne przekonania na temat tego, jak na zagranicznych wakacjach zachowują się Polacy. Zobaczmy, z jakich sytuacji lubimy śmiać się najbardziej.

Memy są wciąż popularną formą rozrywki wśród internautów. A z kogo lubimy śmiać się najbardziej? Oczywiście z siebie, dlatego nic dziwnego, że w sieci krąży dużo prześmiewczych obrazków opowiadających o turystach z Polski wypoczywających za granicą. Ile z tych stereotypów jest wyssanych z palca, a ile uznajemy już za klasykę? Sprawdźmy, jakie memy o Polakach za granicą krążą w Internecie.

Reklama

Memy o Polakach za granicą. Jedziemy nad wodę

Polacy co roku w sezonie wakacyjnym decydują się na wycieczki nad wodę. Nieważne, czy chodzi o Bałtyk czy inne miejsca na świecie, uwielbiamy słońce, plażę i fale. Oto jak nas widzą memy dotyczące wypoczynku nad wodą.

Memy o Polakach za granicą. Rozpoznawalni turyści

Czy inne narodowości są w stanie rozpoznać Polaków na zagranicznych wakacjach? Przez wiele lat naszym znakiem rozpoznawczym w innych krajach były ponoć skarpetki noszone do sandałów. Oczywiście dalej wyróżniamy się różnymi cechami. Sprawdźmy, na co zwracają uwagę internauci.

Memy o Polakach za granicą. Jak się nie ma co się lubi...

Wzrosty cen nie jednej rodzinie zniszczyły plany na wakacyjne wycieczki. Zamiast wycieczki do Chorwacji czy Egiptu możemy jechać nad Bałtyk lub do babci na wieś. Twórcy memów nie zapominają o tych sytuacjach, dodając im jednak trochę aspektu humorystycznego.

***

Czytaj także: Droższe sery, ryż i ocet. Fala podwyżek w Biedronce. Sieć komentuje

Ile kosztuje miód? Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za prawdziwy i sztuczny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy