Reklama

Reklama

Hel, Międzyzdroje czy Świnoujście? Którą plażę wybrać? Lista kamerek online

Kamery nad morzem pozwalają nam zweryfikować stan pogody oraz to, jak dużo jest osób w danym miejscu. Jedni sprawdzają je, by zobaczyć, jak popularne kurorty tętnią życiem, gdy oni zmuszeni są jeszcze odliczać dni do urlopu. Inni chcą dokładnie przygotować się na wyprawę na wybrzeże. Sprawdźmy więc, w jakich miejscach funkcjonują kamery nad morzem oraz gdzie w sieci ich szukać.

Kamery nad morzem... ale nie tylko

Internetowe kamery udostępnione są z wielu miejsc na całym świecie. Dzięki nim możemy w łatwy sposób przenieść się na ruchliwe ulice USA czy na drugi koniec naszego kraju. W sezonie urlopowym największym zainteresowaniem cieszą się kamery w nadmorskich kurortach. Możemy podziwiać wschód i zachód słońca, który nad Bałtykiem zawsze potrafi zauroczyć. Kamery dostępne są w różnych miastach jak np. w Łebie czy Kołobrzegu.

Kamery nad morzem. Władysławowo

Władysławowo jest miastem turystycznym położonym nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Słynie z szerokich plaż, promenady z Aleją Gwiazd Sportu oraz pomnika "Korona Himalajów". Władysławowo przyciąga również dużą liczbę zwolenników sportów wodnych. Wszystko przez silne wiatry pojawiające się nad zatoką.

Reklama

Widok na plażę z wejścia nr 5

Kamery nad morzem. Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim. Znajduje się na trasie Kołobrzeg-Koszalin. Ustronie Morskie położone jest nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim i posiada 2 kilometry linii brzegowej.

Widok na plaże od ul. Nadbrzeżnej

Widok na plażę w Sianożętach

Kamery nad morzem. Hel

Hel usytuowany jest 33 kilometry od stałego lądu, znajduje się w województwie pomorskim na cyplu Mierzei helskiej. Z trzech stron teren otoczony jest wodą z plażami oraz lasami liściastymi. W tej miejscowości znajdziemy latarnię morską oraz replikę helskiej latarni stworzoną w całości z bursztynu. Oprócz tego czeka na nas fokarium, Bulwar Nadmorski i parki.

Widok na bulwary nieopodal fokarium

Widok na przystań jachtową w porcie helskim

Kamery z fokarium

Kamery nad morzem. Świnoujście

Świnoujście co roku przyciąga sporo turystów, zarówno z Polski, jak i innych krajów. Miejscowość ta jest najbardziej wysuniętym na północny zachód punktem naszego państwa. Świnoujście znane jest z licznych uzdrowisk. Turyści uwielbiają tu wracać nie tylko ze względu na szerokie plaże, lecz także na postawione tężnie.

Panorama na plażę i morze

Kamery nad morzem. Międzyzdroje

Międzyzdroje przyciągają wielu turystów swoim pięknem oraz elegancją otoczenia. W szczycie sezonu urlopowego miasto to tętni cały czas życiem. Nie ma czemu się dziwić, na przyjezdnych czeka piękna promenada, odpoczynek w Parku Zdrojowym oraz plaża. Międzyzdroje na swojej plaży posiadają odrębny teren, na którym można spędzać czas ze swoim psem.

Widok na wschodnią część plaży

Widok na plażę

Widok na molo w Międzyzdrojach

***

Czytaj także:

Rekordowe wylesienie w Amazonii. Deforestacja wchodzi w głąb puszczy

Jacek Pałkiewicz: Nie uratujemy planety bez nowego humanizmu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy