Reklama

Reklama

Prosto z USA. Amerykańskie wybory w Interii

Od 5 listopada będziemy dla Państwa obszernie relacjonować wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Korespondent Interii, dziennikarz serwisu Fakty Michał Michalak będzie nadawał prosto z Nowego Jorku.

Hillary Clinton czy Donald Trump? Kto zostanie "przywódcą wolnego świata", jak górnolotnie określają swojego prezydenta Amerykanie? 

Głosowanie odbędzie się już 8 listopada. W tym gorącym czasie zachęcamy do odwiedzania stron Interii.

Na łamach naszego serwisu specjalnego codziennie ukazywać się będą korespondencje z USA. Sprawdzimy, co o wyborach sądzą zwykli nowojorczycy. Spotkamy się z osobami, które poznały bliżej Donalda Trumpa i Hillary Clinton.

Reklama

Korespondent Interii pojawi się także w samym sercu "Mordoru", a więc... na Wall Street (regulacja finansjery była jednym z motywów przewodnich kampanii wyborczej). No i co najistotniejsze - będziemy uważnie obserwować i relacjonować amerykańską kampanię wyborczą.

W nocy z 8 na 9 listopada w relacji na żywo poinformujemy o spływających wynikach wyborów, a także o tym, co dzieje się na wieczorach wyborczych obojga kandydatów - również za kulisami. Dzień później sprawdzimy, jak na wyniki zareagowała nowojorska ulica.

O tym, co dzieje się w USA, będziemy także informować w serwisach społecznościowych - na Facebooku i na Snapchacie (obserwujcie nas: portal.interia).

Zachęcamy również do oglądania naszego codziennego wideobloga z Nowego Jorku.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy