Reklama

Reklama

10 rzeczy, których nie wiesz o Donaldzie Trumpie

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych budzi spore kontrowersje i bez wątpienia jest postacią niebanalną. Sprawdź, czego nie wiedziałeś o Donaldzie Trumpie.

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych budzi spore kontrowersje i bez wątpienia jest postacią niebanalną. Sprawdź, czego nie wiedziałeś o Donaldzie Trumpie.

1. Trump ma swoją własną gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd

Został nią wyróżniony w 2007 roku.

2. Nie korzysta z bankomatów

Podczas swojego występu w show Conana O'Briena Trump przyznał, że nigdy nie korzystał z bankomatu. Gotówkę ma zawsze przy sobie i to nią operuje.

3. Ma piątkę dzieci

Jedno ze swoją obecną żoną Melanią (syna Barrona), jedno z drugą żoną Marlą Maples (córkę Tiffany) i troje dzieci ze swoją pierwszą żoną - Ivaną Trump (syna Erica, córkę Ivankę i syna Donalda Juniora).

4. Jest abstynentem

Nigdy nie brał narkotyków, nie pije także alkoholu. Wynika to głównie z jego ogromnej samodyscypliny, ale nie tylko. Jego brat Fred Jr. zmarł z powodu alkoholizmu w 1982 roku. 

5. Nie cierpi zarazków

Reklama

Trump nienawidzi podawania ręki obcym i do tej pory uważa to za jedno z największych przekleństw świata. Wszystko przez to, że nie cierpi zarazków.  

6. Był członkiem Partii Demokratycznej

Choć startował w wyborach z ramienia Partii Republikańskiej, wcześniej był członkiem partii opozycyjnej. Od 2001 do 2008 roku Trump był Demokratą. 

7. Chodził do szkoły wojskowej

Wysłano go tam w wieku 13 lat, bo sprawiał kłopoty wychowawcze. 

8. Trump mógł się nazywać Drumpf

Po tym, jak dziadek Trumpa Friedrich Drumpf emigrował z Niemiec do Stanów Zjednoczonych, zmienił nazwisko na Trump. 

9. Pojawił się w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku" 

Mały Kevin spotyka Donalda Trumpa we własnej osobie w hotelu Plaza. Dlaczego? Trump był wówczas właścicielem tego słynnego przybytku. 

10. Wysłał śledczych, aby sprawdzili, gdzie tak naprawdę urodził się Barack Obama

Trump długo miał obsesję na tym punkcie. Odpuścił dopiero we wrześniu tego roku, a z jego ust padły słowa: Barack Obama urodził się w Stanach Zjednoczonych. 

(KK)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy