Reklama

Reklama

Trump znów wyraża podziw dla Putina

Donald Trump uważa, że Władimir Putin jest lepszym przywódcą niż Barack Obama. Republikański kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych, w rozmowie ze stacją telewizyjną NBC, po raz kolejny wyraził swój podziw dla prezydenta Rosji.

Nie ukrywając podziwu dla Władimira Putina, Donald Trump starał się jednocześnie zachować dystans do rosyjskiego przywódcy. Zaznaczył przy tym, że zamierza z nim współpracować na kilku płaszczyznach. 

Reklama

"Wiem, że uważa mnie on za świetnego biznesmena, ale to nie ma wpływu ma moją opinię. Uważam go za bardzo dobrego lidera państwa. Znakomicie potrafi kontrolować kraj, którym rządzi. Co prawda to jest inny system, którego ja nie akceptuję, ale uważam, że jako lider jest lepszy od naszego prezydenta" - powiedział Donald Trump. 

Władimir Putin wypowiadał się z uznaniem o Donaldzie Trumpie jeszcze podczas wewnętrznych prawyborów partyjnych. Przeciwnicy miliardera twierdzili, że takie opinie mu tylko zaszkodzą. Okazało się jednak, że nie miało to wpływu na jego wynik i otrzymanie nominacji prezydenckiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne