Reklama

Reklama

Wołodymyr Kliczko do gwiazdy "Modern Talking": Czy ciebie nie obchodzi, że w Ukrainie giną ludzie?

Dieter Bohlen, była gwiazda zespołu "Modern Talking" i producent muzyczny, wywołał krytykę swoimi wypowiedziami na temat wojny. Po słowach o "niepotrzebnych", jego zdaniem, sankcjach wobec Rosji, głos zabrał Wołodymyr Kliczko. We wpisie na Twitterze były mistrz wagi ciężkiej w boksie zapytał muzyka: "Czy ciebie nie obchodzi, że tutaj giną ludzie".

"Krążący obecnie w sieci materiał video z wypowiedzią Dietera Bohlena pochodzi najwyraźniej z imprezy platformy biznesowej "Entrepreneur University" z sierpnia" - pisze w czwartek portal RND. 

Diter Bohlen o Ukrainie. "Teraz musimy marznąć"

Gwiazda "Modern Talking" mówi tam: "Gdyby na przykład nie wprowadzili tych sankcji i rozsądnie usiedli przy stole, to tak, ludzie nie musieliby robić tych wszystkich bzdur".  

- Teraz musimy marznąć, teraz musimy to i tamto, to wszystko to jest gó*** z mojego punktu widzenia - dodaje.

Gwiazda "Mordern Talking" o sankcjach. Wołodymyr Kliczko reaguje

Wiele osób skrytykowało w mediach społecznościowych wypowiedzi producenta muzycznego. Były mistrz wagi ciężkiej w boksie Wołodymyr Kliczko również udostępnił w środę wieczorem na Twitterze wideo i zwrócił się bezpośrednio do Bohlena: "Czy ciebie nie obchodzi, że u nas giną ludzie".

Reklama

- Nie obchodzi cię, że Putin chce zniszczyć nasz kraj? Czy nie obchodzi cię, że doświadczamy ludobójstwa na wszystkim, co ukraińskie - pyta Kliczko. 

Bohlena skrytykowała również szefowa partii SPD Saskia Esken, pisząc na Twitterze o "moralnym zdeprawowaniu".

Bohlen był wokalistą i kompozytorem popowego duetu "Modern Talking", którego jednym z największych przebojów pozostał utwór "You're My Heart, You're My Soul". Ostatnio masową popularność gwarantowało mu zasiadanie w jury telewizyjnego programu "Deutschland sucht den Superstar" na RTL.  

Czytaj też: Monachium pójdzie w ślady Krakowa? Nie chce koncertu Watersa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy