Reklama

Reklama

Ukraina: Samochód osobowy wjechał w kolumnę wojskową. Zginęły cztery osoby

Tragiczny wypadek na autostradzie prowadzącej do Kijowa. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i kolumny wojskowej zginęły cztery osoby. W ukraińskich mediach pojawiło się nagranie, na którym uchwycono moment zderzenia.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 20:00 lokalnego czasu w mieście Brody (obwód lwowski) na autostradzie Kijów-Czop. Jak powiadomiła obwodowa policja, podczas wypadku na miejscu zginął siedmioletni chłopiec.  

"Kobieta, która kierowała Volkswagenem oraz troje pasażerów, w tym dwoje dzieci w wieku 6 i 8 lat doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala" - informuje policja.  

Policja obwodu lwowskiego przekazała, że kierowca pojazdu wojskowego podczas zderzenia nie został ranny.  

Po wypadku na miejscu policja kierowała ruchem. Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zdarzenia. Na ten moment ukraińskie służby nie informują, jak doszło do wypadku. 

Reklama

Ukraina. Obwód lwowski. Jedno z rannych dzieci jest w ciężkim stanie

Wiadomości na temat wypadku przekazał także Igor Zienkiewicz, członek lwowskiej rady miejskiej. "Według świadków kierowca volkswagena, jadący w stronę miasta Tarnopol nie przepuścił kolumny pojazdów wojskowych" - napisał. 

Lokalne media informują, że samochód osobowy zderzył się z opancerzonym pojazdem mechanicznym

Jak powiadomił lwowski radny, oprócz siedmiolatka w wypadku zginęły trzy kobiety. Dodał także, że jedno z dzieci, które zostało przewiezione do szpitala, jest w bardzo ciężkim stanie.  

W ukraińskich mediach pojawiło się nagranie, na którym uchwycono moment zderzenia. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy