Reklama

Reklama

Ukraina: Makabryczne odkrycie w rejonie Buczy

W rejonie Buczy znaleziono ciało cywila, który był przed śmiercią torturowany - przekazała kijowska policja. To już kolejna ofiara znaleziona w tym miejscu. Rosjanie wycofali się z tego rejonu cztery miesiące temu.

W pobliżu dawnych pozycji rosyjskich w obwodzie kijowskim znaleziono ciało cywila, który przed śmiercią był poddawany torturom - poinformowała policja obwodu kijowskiego w mediach społecznościowych.

Ciało znaleziono w zagajniku koło wioski Nowe Zalissia w rejonie buczańskim cztery miesiące po wyzwoleniu tych terenów. Zamordowany był ubrany w ciemne zimowe spodnie i kurtkę, a na szyi miał prawosławny krzyżyk.

- Ręce zabitego były związane sznurkiem zapiętym żelaznym karabińczykiem od liny holowniczej. Był on owinięty także wokół szyi cywila. Wszystko wskazuje na to, że przed śmiercią mężczyzna był duszony - oznajmił komendant policji obwodu kijowskiego Andrij Niebytow.

Reklama

To kolejne ciało znalezione w tym miejscu

- To miejsce jest znane policji, bo zabity przez okupantów cywil jest kolejną ofiarą. Obok lasu kilka miesięcy temu znaleziono ciało zabitego imigranta z Doniecka - powiedział zastępca komendanta Komisariatu Policji w Borodziance Wadim Czerniszuk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy