Reklama

Reklama

Rosjanie obrazili Ukraińców napisem w zbożu i narazili się na atak

​Rosyjscy żołnierze popisali się wyjątkową lekkomyślnością. Chcieli obrazić Ukraińców, ale przy okazji wskazali ukraińskim dronom swoje pozycje.

Kilku rosyjskich żołnierzy chciało obrazić Ukraińców. Postanowili wydeptać w zbożu napis "хохлы", czyli "chochoły". To obraźliwe określenie, jakiego Rosjanie używają w odniesieniu do Ukraińców.

Rzeczywiście, napis udało im się stworzyć. Rozmiary były imponujące, dlatego "dzieło" Rosjan z łatwością odkryli operatorzy ukraińskich dronów.

Fotografię lotniczą jako pierwsza opublikowała na Twitterze ukraińska organizacja Повернись живим (Wróć żywy), która zbiera pieniądze dla ukraińskiego wojska. "Dziękujemy, bardzo dziękujemy. Teraz jeszcze lepiej was widać z powietrza" - napisano w komentarzu.

Reklama

Jak przekazała agencja UNIAN, żołnierze zostali namierzeni i zaatakowani.

Inne "popisy" Rosjan

To nie pierwsza sytuacja, kiedy Rosjanie wykazują się wyjątkową lekkomyślnością. Pod koniec maja w sieci pojawiły się informacje o tym, że jeden z oddziałów okopywał się workami wypełnionymi saletrą amonową

Związek chemiczny, wykorzystywany też jako nawóz, stał się śmiertelnym niebezpieczeństwem dla żołnierzy, ponieważ w przypadku zgromadzenia takiej ilości substancji, istnieje ryzyko detonacji. "Tak się oczywiście stało" - komentował kanał Bochkala-War.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy