Reklama

Reklama

Ramzan Kadyrow zapowiada, że wyśle na front własne dzieci. Są nieletnie

Synowie Ramzana Kadyrowa - Achmat, Eli i Adam - nie mają nawet 18 lat. Mimo to, czeczeński przywódca zapowiada, że wyśle ich na "najtrudniejsze odcinki linii kontaktu" w Ukrainie. "Czas pokazać się w prawdziwej walce, a to jest ich pragnienie" - zapewnił.

"Młody wiek nie powinien przeszkadzać w szkoleniu obrońców naszej Ojczyzny" - napisał Ramzan Kadyrow na swoim kanale w Telegramie. 

Achmat ma 16 lat, Eli 15, a Adam 14 lat. Według Kadyrowa są oni gotowi, aby wziąć udział w walkach.

"Ich przygotowanie wojskowe rozpoczęło się dawno temu, prawie od najmłodszych lat. Nie wystarczy umieć strzelać (...) Zawsze wierzyłem, że głównym celem każdego ojca jest zaszczepienie pobożności u swoich synów i nauczenie ich ochrony rodziny, ludzi, Ojczyzny. Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę!" - wskazał.

Reklama

Synowie Ramzana Kadyrowa mają trafić na front

Czeczeński przywódca podkreślił ponadto, że jego synowie sami chcą jechać na front, a on popiera ich ambicje.

"Achmat, Eli i Adam są gotowi do wykorzystania swoich umiejętności w strefie specjalnej operacji wojskowej. I nie żartuję. Czas pokazać się w prawdziwej walce, a to jest ich pragnienie" - napisał.

Jak dodał, jego synowie trafią na linię frontu i znajdą się w "najtrudniejszych odcinkach linii kontrataku".

Ramzan Kadyrow do syna: Udowodnij, że jesteś mężczyzną

"Achmat to jest MOC! Pokaż na miejscu swojego ducha, swoją ideologię i ogólnie, jaki jesteś. Udowodnij, że jesteś choć trochę mężczyzną" - napisał Kadyrow w kierunku swojego 16-letniego syna.

Szef Republiki Czeczeńskiej ocenił także, że nawet "niepełnoletnie dzieci będą w stanie rozgromić" czeczeńskich oponentów Kadyrowa walczących po stronie Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy