Reklama

Reklama

​Radio RMF Ukraina. Słuchaj w Interii przez całą dobę

Ukraińcy, którzy musieli uciekać do Polski z powodu inwazji Rosji, mogą słuchać informacji oraz porad po ukraińsku. Grupa RMF uruchomiła specjalne radio RMF Ukraina na częstotliwości 98,6 FM. Audycji można też słuchać w Interii przez całą dobę - player umieściliśmy poniżej.

Programy w radiu RMF Ukraina tworzą osoby biegle mówiące po ukraińsku. Treści są skierowane m.in. do uchodźców czekających w gigantycznych kolejkach na wjazd do Polski.

W programach pojawiają się najważniejsze informacje, porady na temat procedur podczas wjazdu do Polski oraz możliwościach uzyskania pomocy od organizacji charytatywnych. 

Część informacji będzie podawana również w języku angielskim, by dotrzeć z przekazem do osób nieukraińskojęzycznych uciekających przed wojną. Program nie zawiera reklam. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy