Reklama

Reklama

"Musimy zabić wszystkich". Podsłuchali rosyjskiego żołnierza

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) ujawniła kolejne nagranie z rosyjskim żołnierzem w roli głównej. Tym razem jest to rozmowa wojskowego z jego matką. - Musimy zabić wszystkich, dzieci i kobiety. Wszystkich - mówi Rosjanin. Jak dodaje, "Ukraina powinna być zmieciona z powierzchni Ziemi".

"Podczas gdy rosyjska propaganda mówi, że Rosja 'wyzwala' Ukrainę od nazistów, sami okupanci rekrutują ich do swoich szeregów. Świadczy o tym kolejne przechwycone nagranie na którym rosyjski żołnierz rozmawia ze swoją matką" - poinformowała Służba Bezpieczeństwa Ukrainy.

"Musimy zabić wszystkich"

Według ukraińskich służb jest to Iwan Klimenko, żołnierz służący w Gwardyjskiej Dywizji Zmechanizowanej, uważanej za elitę rosyjskich sił zbrojnych.

- Musimy zabić wszystkich, zarówno dzieci, jak i kobiety. Wszystkich, jak leci - mówi matce Rosjanin. 

Reklama

- Cała Ukraina powinna być po prostu zmieciona z powierzchni ziemi, aż po Lwów. Tak, aby tego kraju nie było na mapie - dodaje żołnierz.

Nazistowskie symbole

Do nagrania dołączono zdjęcia żołnierza w wojskowym mundurze oraz koszulce z nazistowskim symbolem. Jak podkreśla SBU mężczyzna ma kilka kont w mediach społecznościowych, z których niektóre są podpisane fałszywymi nazwiskami. Ma to być powszechna praktyka w rosyjskim wojsku.

Na koniec wpisu SBU podkreśla, że zidentyfikuje każdego okupanta. "Imię, nazwisko, kontakty, adresy i obszar komunikacji! Wróg odpowie za swoje zbrodnie!" - napisano.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy