Reklama

"Mieszkamy w lesie jak bezdomni". Rozmowa rosyjskiego żołnierza z żoną

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła kolejną rozmowę rosyjskiego żołnierza. Na nagraniu słychać, jak Rosjanin odpowiada o duchu walki. - Nikt nie jest w nastroju bojowym, ponieważ przez długi czas mieszkamy w lesie, jak bezdomni. - mówi.

Jak powiadomiło SBU, udało się przechwycić rozmowę dowódcy czołgu, który znajduje się razem ze swoją jednostką w obwodzie donieckim

"Okupanci, którzy uciekli spod Kijowa na wschód, stracili morale i nazywają siebie bezdomnymi" - skomentowała nagranie Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU). 

Wojna w Ukrainie. "Nikt nie jest w nastroju bojowym"

Mężczyzna na nagraniu odpowiedział na pytanie żony o ducha walki. 

- Nikt nie jest w nastroju bojowym, ponieważ przez długi czas mieszkamy w lesie, jak bezdomni. Mam już piąty stopień bezdomności - powiedział żołnierz. 

Reklama

"Najwyraźniej okupanci wolą 'walczyć' z cywilami w swoich domach, aby wygodnie mieszkać i wygodnie plądrować. A nasi obrońcy szybko przenieśli je na komary i kleszcze. Wkrótce takie naturalne warunki mogą się zmienić dla najeźdźców do poziomu nawozu na ukraińskiej ziemi" - dodała SBU na Facebooku. 

SBU wielokrotnie publikowała przechwycone rozmowy rosyjskich żołnierzy. Rosjanie m.in. przyznali się na nich do użycia bomb fosforowych w Ukrainie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ukraina | Rosja | Służba Bezpieczeństwa Ukrainy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy