Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Klamrach

Wypadek w Klamrach. Psychiatrzy nie godzą się na przesłuchanie 16-latka

Nie odbędzie się zaplanowane na dziś przesłuchanie 16-letniego Mateusza M., domniemanego sprawcy wypadku w Klamrach (woj. kujawsko-pomorskie), w którym zginęło 7 nastolatków. Nie zgodzili się na to psychiatrzy, pod opieką których znajduje się nastolatek.

Sąd rodzinny nie wyznaczył kolejnego terminu przesłuchania, ponieważ to właśnie od lekarzy zależy, kiedy będzie ono możliwe. Wiadomo, że sędziowie poprosili o zgodę na przesłuchanie Mateusza M. w szpitalu, ale nie dostali jeszcze odpowiedzi.

Reklama

8 maja sąd rozpatrzy wniosek prokuratury o umieszczenie domniemanego sprawcy wypadku w Klamrach w ośrodku dla nieletnich. Nastolatek może tam trafić maksymalnie na 3 miesiące.

Śledczy cały czas badają sprawę tragicznego wypadku. Sprawdzają m.in., skąd młodzi ludzie mieli alkohol i jak to się stało, że mieli do dyspozycji samochód.

Do wypadku doszło w nocy z 12 na 13 kwietnia. Pięcioosobowy samochód, którym jechało aż dziewięcioro nastolatków, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginęło siedem osób. Przeżyli 16-letni Mateusz M., który najprawdopodobniej prowadził auto, i jego rówieśnica.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje