Reklama

Reklama

Afera podsłuchowa

Piechociński: To walka plemienna

Lider ludowców skrytykował debatę nad wnioskiem o konstruktywne wotum nieufności.

Wicepremier Janusz Piechociński w trakcie krótkiej przerwy w obradach powiedział dziennikarzom, że obecna debata jest najgorszą formą polityki. Szef PSL nie krył oburzenia formą dyskusji, jaka wywiązała się na sali.

Reklama

- Mieliśmy kolejną konfrontację w ramach polityki plemiennej. Przypomnę - to nie jest już klan Wiślan, Mazowszan, Kaczyńskich, Tusków, Piechocińskich i przywódców nienawistnych plemion - mówił. Wicepremier stwierdził, że obecnie nasz kraj jest krajem Polaków, jednak w debacie i sposobie konfrontacji cofa się do czasów przedpiastowskich.

Przed południem w Sejmie rozpoczęła się debata nad wnioskiem PiS o konstruktywne wotum nieufności. W imieniu Prawa i Sprawiedliwości głos zabrał na początku Jarosław Kaczyński. Nie szczędził krytycznych ocen pod adresem rządu i ekipy Donalda Tuska

Prawo i Sprawiedliwość po raz drugi próbuje "obalić" rząd Donalda Tuska po ujawnieniu taśm z podsłuchanymi rozmowami polityków oraz wysokich urzędników. Głosowanie nad obecnym wnioskiem zaplanowano na najbliższy piątek. 


.

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Piechociński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy