Reklama

Reklama

Afera podsłuchowa

"Donald go tak zjeb.... Szkoda, że tej rozmowy nie nagraliśmy"

W rozmowach ujawnionych przez tygodnik "Wprost" pojawia się wątek Davida Camerona. O premierze Wielkiej Brytanii rozmawiają Paweł Graś i Jacek Krawiec. - Co oni p... z tymi Polakami, z tymi zasiłkami? - pyta Grasia prezes Orlenu.

GRAŚ: Bezmyślne, pewnie podsunięte przez, gdzieś tam przez ichniego Igora [Ostachowicza, spin doktora rządu - red.], pewnie z jakichś badań gdzieś tam ich wynikało, nie przemyślał konsekwencji, głupie to było, wiesz, Donald z nim od razu rozmawiał przez telefon, więc go opierd... tak, kurwa, że szkoda, że tej rozmowy nie nagraliśmy, go tak zjeb...

Reklama

To już kolejna odsłona rozmów Graś-Krawiec. W poprzednich mogliśmy przeczytać m.in. tego, że jeśli PO przegra wybory to: "(...) przyjdą te oszołomy, k... i zrobią tu, k..., kocioł taki, że wszyscy będą mieli... wiesz" - mówi prezes Orlenu.

Graś i Krawiec mówili także między innymi o planach obchodów rocznicy 4 czerwca 1989 roku. "Ta, bo 4 czerwca to obsadza rozumiem Bronek, te wszystkie obchody, jakiś tam koncert Rolling Stonesów chce według najnowszych moich informacji. Tylko kasy szukają oczywiście. To Owsiak organizuje, chce ściągnąć kasę od spółek (...), 30 baniek, nie?" - mówi prezes Orlenu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje