Reklama

Reklama

Szlachetna Paczka

Ostatnie miejsca dla liderów SZLACHETNEJ PACZKI!

Lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i mieć realny wpływ na zmianę świata na lepsze? To ostatni moment, by dołączyć do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI i zostać liderem. Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do projektu.

W tym roku Paczka chce zrekrutować 740 liderów - w tylu rejonach powstaną drużyny wolontariuszy, które dotrą do potrzebujących rodzin. Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca - liderzy są potrzebni jeszcze w ponad 200 miejscowościach. Tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, w grudniu Paczka dotrze z pomocą do potrzebujących.

Reklama

Lider buduje zespół wolontariuszy i razem z nim wchodzi w trudny świat biedy. Dba o powierzony mu rejon oraz integrację swojej drużyny. Współpracuje z instytucjami publicznymi, organizuje szkolenia, zapewnia zaplecze logistyczne akcji oraz organizuje Finał projektu.

Zarządzałam 50-osobowym zespołem!

- Bycie liderem to wielka odpowiedzialność, ale też nieoceniona satysfakcja, przyjaźnie i wspomnienia - mówi Sylwia, drobna blondynka.

W ciągu ostatniego roku jako liderka Paczki poznała kilkadziesiąt nowych osób, znalazła przyjaciół, dobrą pracę. Skończyła 25 lat, a na swoim koncie ma już zarządzanie blisko 50-osobowym zespołem, w tym 25 facetami. - Na rozmowie rekrutacyjnej opowiedziałam o moich doświadczeniach w Paczce, kierowaniu zespołem, planowaniu i zarządzaniu kryzysowym. Jestem pewna, że miało to znaczenie w procesie rekrutacji - dodaje.

Kliknij i poznaj całą historię Sylwii!

- Praca lidera to ścieżka bohatera, który podejmuje wyzwanie i staje się zwycięzcą - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek. - To rola odpowiedzialna, wymaga poświęcenia, wyjścia ze sfery komfortu, zmagania się z czymś, co na początku przerasta. Jednocześnie to zadanie niezwykle satysfakcjonujące - daje możliwość podniesienia swoich umiejętności interpersonalnych i rozwoju - dodaje.

*

W 2014 roku SZLACHETNA PACZKA zjednoczyła 2,5% Polaków - wolontariuszy, dobroczyńców, darczyńców oraz członków rodzin w potrzebie. Impuls do zmiany życia dotarł do 19 580 potrzebujących rodzin, a wartość pomocy przekroczyła 42 miliony złotych! W organizację projektu włączyli się m.in. Bronisław i Anna Komorowscy, Kamil Stoch wraz z drużyną skoczków narciarskich, Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz Wlazły i Jakub Błaszczykowski.

Aby zostać liderem, wejdź na www.superw.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Rekrutacja trwa do 30. czerwca.

Dołącz do grona liderów i zmieniaj świat! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Dowiedz się więcej na temat: Szlachetna Paczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama