Reklama

Reklama

Szlachetna Paczka

Paczka jest finansowana przez Was

Wyobraź sobie świat, w którym ludzie są nawzajem na siebie otwarci i życzliwi. Pomagają tym, którzy znaleźli się w potrzebie. Otwierają się na innych, próbują zrozumieć. Taką społeczność budujemy w SZLACHETNEJ PACZCE.

Łącząc potrzebujących z osobami, które chcą pomagać budujemy mosty między ludźmi. Dajemy im siebie zauważyć, a w pomocy materialnej wyrazić miłość, dać sygnał "jesteś ważny".

Reklama

Docieramy do najbiedniejszych rodzin w całej Polsce. Odnajdujemy tych, do których nikt inny nie dociera z pomocą. Pukamy do drzwi domu, który wygląda jak ruina i sąsiedzi nie wierzą, że ktoś w nim mieszka.

10 lat temu konkretni ludzie złożyli się, by mogło powstać Stowarzyszenie WIOSNA, wierzyli w ideały, chcieli, by powstała organizacja, która profesjonalnie będzie zmieniać je w czyn. Tak jest do teraz: SZLACHETNA PACZKA jest finansowana przez Was.

Dziś trzeba powiedzieć to wprost: bez Waszej pomocy grozi nam ograniczenie działalności.

- Kiedyś pracowałem na kopalni i dostałem dużą wypłatę. Myślę, że dzisiaj mógłbym dobrze zarabiać, ale wybrałem pomaganie ludziom. Dlatego szukam milionera z dobrym sercem, którego zapraszam do sojuszu wspólnych działań - mówi ks. Jacek Stryczek, pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI.

Aby paczkowa pomoc mogła się rozszerzać, tyle samo osób powinno dokonać wpłaty, ile pomaga rodzinom w potrzebie. W tym roku dotarliśmy do ponad 12 000 rodzin.

Przeczytaj historie kilku z nich

Jesteśmy idealistami, a dzięki Tobie zmienimy świat na lepsze!

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy