Reklama

Reklama

Raport SZLACHETNA PACZKA

Partyka: drzemka może zdziałać cuda!

Staram się wykonywać swoje zadania na 100%. Nigdy nie wolno się załamywać, wszystko jest w naszych rękach – przekonuje Natalia Partyka - złota medalistka igrzysk paraolimpijskich, ambasadorka SZLACHETNEJ PACZKI.

Dlaczego zaangażowałaś się w SZLACHETNĄ PACZKĘ?

Reklama

- To przede wszystkim fajna inicjatywa, świetne przedsięwzięcie. Zostałam zaproszona do współpracy i myślę, że jeśli ktoś może pomóc  to powinien. Dzisiaj to ja pomagam, a jutro może się to zmienić. Równie dobrze kiedyś ja mogę  potrzebować pomocy i być może ją otrzymam. Fajnie jest robić coś dobrego.

Co jest dla Ciebie najważniejsze?

- Ważny  jest dla mnie sport, ale najważniejsze - zdrowie, bo gdy ono będzie, to na wszystko inne jestem w stanie sobie sama zapracować. I jeśli tylko będę zdrowa, to naprawdę nic nie stanie mi na przeszkodzie do osiągnięcia wymarzonego celu.Jak wygląda dzień z życia Natalii Partyki?

- Mój każdy dzień wygląda prawie tak samo. Wstaję o 7.00, a o 9.00 zaczynam pierwszy trening, a potem kolejne... Oddzielam je od siebie krótką, popołudniową drzemka, która potrafi zdziałać cuda! Oprócz odbijania piłeczki i doskonalenia taktyki, dużo czasu poświęcam na oglądanie gry najlepszych zawodników na świecie i analizowanie nawet najmniejszego szczegółu.

Czy możemy poznać Twoją receptę na sukces?

- Chyba nie znam murowanego przepisu na sukces. Myślę, że takiego po prostu nie ma. Najważniejsza jest ciężka praca i zaangażowanie. Brzmi strasznie? Myślę, że to jedyna droga na szczyt i jestem pewna, że warto nią pójść. Staram się wykonywać swoje zadania na 100%. Mam pewność, że nigdy nie wolno się załamywać, bo wszystko jest w naszych rękach.

*

Jak dołączyć do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI?

·  Wybierz rodzinę w potrzebie i zrób paczkę 

· Wpłać darowiznę korzystając z internetowego formularza na www.szlachetnapaczka.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Szlachetna Paczka | Stowarzyszenie Wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje