Reklama

Reklama

Raport SZLACHETNA PACZKA

Siostry Radwańskie w szale zakupów!

Agnieszka i Ula Radwańskie – pełne energii nie tylko na korcie, ale i na zakupach! Już po raz trzeci zaangażowały się w SZLACHETNĄ PACZKĘ. Po brzegi wypełniły aż cztery sklepowe wózki, których zawartość trafi do dwóch krakowskich rodzin w potrzebie.

- Od samego początku spodobał nam się pomysł na pomaganie SZLACHETNEJ PACZCE. Każdą rzecz wybieramy z myślą o konkretnym człowieku, wiemy jaki wybrać rozmiar, jaki kolor się spodoba. Czujemy, że taka pomoc ma sens, że jest naprawdę skuteczna. Znamy historię tych ludzi - przekonywała Ula Radwańska.

Reklama

Znamy historię tych ludzi. Taka pomoc ma sens

Tenisistki zdecydowały się pomóc dwóm rodzinom wielodzietnym, borykającym się nie tylko z problemami finansowymi, ale i zdrowotnymi. Znaczną część dochodów rodzin pochłaniają lekarstwa, które ze względu na brak funduszy nie są regularnie kupowane. Rodziny żyją bardzo skromnie, w ich domach brakuje mebli, a pomieszczenia wymagają remontów. Na liście najważniejszych potrzeb znalazły się żywność, środki czystości i ciepłe ubrania na zimę.       

- Mamy nadzieję, że nasza pomoc choć w minimalnym stopniu odmieni ich życia - podsumowała Agnieszka.

Pomóż komuś wygrać

W Polsce tysiące rodzin żyje w biedzie - SZLACHETNA PACZKA dociera do tych, których bieda jest niezawiniona, osób starszych, samotnych, schorowanych, rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi i tych, które dotknęło nuieszczęście.

W dotychczasowych 13 edycjach projektu SZLACHETNA PACZKA dotarła do 249 835 potrzebujących. Dzięki darczyńcom, którzy przygotowali paczki, otrzymali mądrą pomoc. Łączna wartość pomocy przekazanej w paczkach wyniosła ponad 63 mln zł. W Paczkę angażuje się wiele znanych osób, pomoc przygotowali m. in. Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy, Jerzy Dudek, Grzegorz Turnau i wielu innych. W tym roku ponad 9000 wolontariuszy w całej Polsce pomoże ponad 14 000 rodzin.

Dzięki Tobie ktoś poradzi sobie w życiu!

www.szlachetna paczka.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Szlachetna Paczka | Stowarzyszenie Wiosna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama