Reklama

Reklama

​7 bezcennych reakcji dzieci na prezenty świąteczne

"Mikołaj spełnił moje marzenia" - mówi Bartuś. "Ale i spełnił te, których jeszcze nie miałem!" - dodaje. Zobacz, jak zareagowały dzieci, gdy do ich domu dotarły prezenty. Uśmiechniesz się i wzruszysz. A za tydzień święta - to dobra okazja na dobry uczynek w ramach Szlachetnej Paczki. Dla każdego kto dokona wpłaty i pomoże - Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat przygotowali świąteczną niespodziankę.

#1 Marzenia, których jeszcze nie było

Reklama

Podczas rozpakowywania prezentów Bartuś (5 l.) oprócz wymarzonego upominku (strój piłkarski, koniecznie z koszulką Kuby Błaszczykowskiego), znajduje też pościel w "Auta" i mówi: "Mikołaj spełnił moje marzenia". I po chwili namysłu dodaje: "Ale i spełnił te, których jeszcze nie miałem!".

#2 Lulajże Jezuniu

Ola, 9-letnia dziewczynka z guzem mózgu, uczy się gry na keyboardzie. Do tej pory grała na starym, który jej mama dostała w dzieciństwie. W paczce znalazła nowy. Zanim go rozpakowała, zastanawiała się, co to jest. "Może to drabina?", myślała na głos. Po rozpakowaniu i wielu zachwytach zagrała kolędę Lulajże Jezuniu.

Koniecznie zrób dobry uczynek. Spraw by potrzebujący mieli piękne święta. Wpłać i pomóż >>

#3 Jestem księżniczką

Mała Ala dostała w paczce mnóstwo wymarzonych ubrań dla księżniczki. Założyła je natychmiast i przechadzała się dumnie po domu, powtarzając: "Jestem księżniczką, jestem księżniczką!".

#4 Radośnie i cicho

Radość nie zawsze wymaga dźwięków. Wręczaliśmy paczkę rodzinie, w której jest chłopiec, który nie słyszy i nie mówi. Uśmiechnął się jednak i zobaczyliśmy radość w jego oczach. A moment, kiedy się przytulił...

#5 Poświęcić różaniec

Paweł (9 l.) był bardzo smutny, ponieważ nie miał różańca, alby i butów do komunii. Jego mamy nie było na to stać. Kiedy dostał paczki, od razu zauważył rzeczy komunijne. Zaczął płakać i powiedział, że musi iść jak najszybciej poświęcić SWÓJ WŁASNY różaniec!

#6 Dużo jedzenia

13-letnia Marta do babci: "Babciu, zobacz ile jedzenia, przecież my tyle nie zjemy!".

#7 Burgery

8-letni Oliwer, z dumą przekazując tacie maszynkę do mięsa: "Tata będzie robił najlepsze burgery w mieście!". 

Koniecznie zrób dobry uczynek. Spraw by potrzebujący mieli piękne święta. Wpłać i pomóż >>

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne