Reklama

Szczyt NATO: Zamknięte ulice, utrudnienia w ruchu

O północy z ruchu wyłączone zostały Aleje Jerozolimskie w centrum stolicy. Dzisiaj rozpoczyna się szczyt NATO, obrady będą prowadzone na Stadionie Narodowym, dlatego jego okolice są strzeżone i obowiązuje tam całkowity zakaz ruchu. Zamknięte jest też rondo Waszyngtona, aleja Zieleniecka i kilkanaście ulic w pobliżu.

W nocy zostały zamknięte: al. Jerozolimskie - na odcinku od ul. Chałubińskiego do mostu Józefa Poniatowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście - na całej długości, ul. Królewska - na odcinku od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Marszałkowskiej, ul. Miodowa - na odcinku od ul. Krakowskie Przedmieście o ul. Senatorskiej, ul. Mysia - obustronnie na całej długości, ul. Nowy Świat - na całej długości, ul. Emilii Plater - na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Nowogrodzkiej, parking przy hotelu od strony ul. Nowogrodzkiej (wzdłuż ściany budynku hotelu, nad wjazdem na parking podziemny), al. Józefa Poniatowskiego - na całej długości, most Józefa Poniatowskiego - na całej długości, ul. Poznańska - na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Nowogrodzkiej.

Reklama

Niedostępne dla ruchu są także ulice w pobliżu Starego Miasta. Dla ruchu pieszego zamknięty został Plac Zamkowy. Duże utrudnienia do soboty będą występowały na ulicy Żwirki i Wigury, na drodze prowadzącej na lotnisko ponieważ tą trasą będą przejeżdżały delegacje rządowe Szczytu NATO.


Informacyjna Agencja Radiowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy