Reklama

Reklama

Beata Kempa w TVN24 o bezpieczeństwie ŚDM

Szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beata Kempa zapewniła, że Polska jest bardzo dobrze przygotowana do Światowych Dni Młodzieży. "Będzie bezpiecznie" – zaznaczyła na antenie TVN24, dodając, że nad pielgrzymami czuwać będzie także duch Jana Pawła II. "Mamy zawarty pakt z ojcem świętym" – podkreśliła.

Beata Kempa przypomniała o zatrzymaniu 48-letniego Irakijczyka, który został aresztowany w Łodzi pod zarzutem posiadania śladowych ilości materiałów wybuchowych.

"Myślę, że to co potwierdzaliśmy wielokrotnie, czyli profesjonalizm służb potwierdził się. (...) Będzie bezpiecznie" - zapewniła w "Faktach po Faktach".

Pakt z ojcem świętym

Beata Kempa dodała, że Kraków i Brzegi są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone również na wypadek kataklizmów pogodowych.  

"Mamy zawarty pakt z ojcem świętym Janem Pawłem II, który od początku patronuje temu wielkiemu świętu młodych ludzi i myślę, że takiej sytuacji absolutnie nie będzie. Jesteśmy ludźmi dużej wiary, nie lękamy się" - zaznaczyła na antenie TVN24.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy