Reklama

Reklama

Środek-Wschód. Raport INTERIA.PL

Rosyjska armia ćwiczy pod Moskwą. Wytoczono najcięższe działa

Rosjanie przeprowadzili ćwiczenia z wykorzystaniem wyrzutni międzykontynentalnych rakiet jądrowych. Wszystko to zostało sfilmowane przez dron telewizji Russia Today.

Ćwiczenia zostały przeprowadzone z okazji 30-lecia wprowadzenia do obiegu pocisków typu Topol-M. Rakieta ma zasięg 11 tys. kilometrów i jest zdolna do przenoszenia głowicy termojądrowej. Jak podały rosyjskie władze, ćwiczenia, w których sprawdzano m.in. zdolność do obrony wyrzutni przed atakiem terrorystów, zakończyły się "pełnym sukcesem".Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy