Reklama

Reklama

Krzywonos obwinia PiS za listy z pogróżkami

Posłanka Po Henryka Krzywonos wypowiedziała się na temat dzisiejszej debaty w Sejmie. Dodała także, że "trwa na nią nagonka" i "otrzymuje listy z pogróżkami". Zdaniem posłanki winę za wspomnianą nagonkę ponosi PiS.

Krzywonos wyraziła swoje zbulwersowanie faktem, że posłom i posłankom opozycji utrudnia się występowanie na mównicy Sejmowej.

- Gdy chcemy zabierać głos, wyłącza się nam mikrofon, natomiast posłowie PiS wchodzą na mównicę, jak do siebie do domu i mówią długo i namiętnie, oczywiście kłamiąc - mówiła.

Posłanka PO wspomniała także, że "trwa na nią nagonka" o otrzymuje listy z pogróżkami. 

- Dostaję wiele "wzruszających" listów o treści "urwiemy ci łeb z płucami". Wg mnie robi to PiS - przekonywała. 

Reklama

Henryka Krzywonos wspomniała także o sporze wokół TK.

- Jeśli pozbędziemy się TK, uprzedzam państwa, nie będziemy musieli zamykać drzwi, oni wszędzie wejdą - mówiła, ostrzegając przed posłami PiS.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy