Reklama

Reklama

W poszukiwaniu zrabowanych dzieł sztuki

Władze Dolnego Śląska studzą emocje związane ze "złotym pociągiem"

Władze Dolnego Śląska sceptycznie odnoszą się do informacji o rzekomym znalezieniu "złotego pociągu" na terenie Wałbrzycha. - Zgłoszenie, które wpłynęło do prezydenta Wałbrzycha, nie różni się od wielu, które przez ostatnie dziesięciolecia były składane - mówi wojewoda dolnośląski Tomasz Smolarz.

Dzisiaj wojewoda dolnośląski zwrócił się do Ministerstwa Obrony Narodowej z prośbą o sprawdzenie terenu za pomocą georadaru. - Raczej będzie szło to w kierunku wykluczenia tego, że to znalezisko tam jest - powiedział Tomasz Smolarz.

Do sprawy sceptycznie podchodzi także prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. Jego zdaniem trzeba sprawdzić materialne przesłanki istnienia "złotego pociągu" - Informacje żyją trochę własnym życiem - mówi prezydent. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy