Reklama

Reklama

Kolejna egzekucja islamistów

Członkowie Państwa Islamskiego publikowali nagranie kolejnej egzekucji. Informuje o nim m.in. brytyjski "The Daily Mail".

Opublikowane nagranie ma przedstawiać egzekucję trzech mężczyzn oskarżonych o szpiegowanie na rzecz wroga. Zdaniem narratora nagrania, są oni pośrednio odpowiedzialni za ostatnie naloty bombowe na pozycje islamistów. 

Terroryści jadą konno na egzekucję. Ich ofiary ubrane w pomarańczowe kombinezony mają skrępowane ręce. Dżihadyści prowadzą ich na grubych sznurach, jak na smyczy. Po czym mordują całą trójkę.

Po egzekucji wideo prezentuje "szczęśliwe życie" na terenach zajętych przez bojowników Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii. Widać m.in. ruchliwe ulice i radosne, bawiące się dzieci - chłopczyka w militarnym stroju i dziewczynkę - w burce.

Reklama

Nie jest dokładnie znane źródło nagrania, ale narrator nie mówi z arabskim akcentem - pisze "Daily Mail".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy